Arion Friends Cat

Arion, přirozená cesta ke zdraví a spokojenosti. Kompletní krmný program pro každé období života Vašeho miláčka.

wer54w66sf32re2

NOVINKY

 

wer54w66sf32re2

Cat Friends Adult

Arion Friends adult cat  je kompletní prémiové krmivo určené pro dospělé kočky. Přídavek pro kočky nenahraditelné aminokyseliny taurin podporuje zdravé srdce a ostrý zrak.

Použité krmné suroviny:

Obiloviny (min. 5% rýže), maso a vedlejší živočišné produkty (min. 20% kuřecího), vedlejší rostlinné produkty (FOS), rostlinný bílkovinný extrakt, živočišný tuk, minerální látky, ryby a vedlejší výrobky z ryb.

VÍCE O PRODUKTU ...
Cat Friends Adult
Hmotnost
Množství
CENA S DPH
    950,00 Kč  875,00 Kč / 15 kg
    (cena za 1 kg ... 58,33 Kč)

Cat Friends Sensitive Lamb & Rice

Arion Cat Friends sensitive je kompletní prémiové krmivo určené kočkám s citlivým trávicím traktem. Vybrané hypoalergenní přísady, jako je jehněčí maso a rýže působí citlivě na trávicí trakt.

Použité krmné suroviny:

Obiloviny (min. 30% rýže), maso a vedlejší živočišné produkty (min. 15% kuřecího, min. 10% jehněčího), živočišný tuk, rybí olej, vedlejší rostlinné produkty (FOS), rostlinný bílkovinný extrakt, ryby a vedlejší výrobky z ryb, vejce a vedlejší produkty z nich, minerální látky, pivovarské kvasnice, lecitin.

VÍCE O PRODUKTU ...
Cat Friends Sensitive Lamb & Rice
Hmotnost
Množství
CENA S DPH
    1 230,00 Kč  1 159,00 Kč / 15 kg
    (cena za 1 kg ... 77,27 Kč)

Používáním stránek provozovaných www.arion-krmiva.cz souhlasím s používáním cookies, které nám umožňuj zajistit lepší služby.