Arion Original

Arion, přirozená cesta ke zdraví a spokojenosti. Kompletní krmný program pro každé období života Vašeho miláčka.

wer54w66sf32re2

NOVINKY

E-shop krmiv Arion - arionpetfood.eu, možnost platit kartou, výdejní místa!!

 

 

 

 

 

wer54w66sf32re2

Arion Senior Small Breed Chicken&Rice

ARION ORIGINAL Adult Small Senior je kompletní bezlepkové krmivo pro psy - seniory malých plemen. Speciální složení podporuje funkci srdce a kloubů, aby se významně zlepšila vitalita a kvalita života Vašeho psa.

Váš pes zůstane déle v dobré kondici při častějších krátkých procházkách na vodítku než při dlouhých procházkách či volném pobíhání!

Stárnutí je běžnou součástí života každého psa. Stejně jako u lidí, nervový systém a mozek trpí stárnutím a více buněk je poškozeno cirkulací volných radikálů. To může snížit mentální výkon vašeho psa.

Pro podporu funkce mozku Vašeho staršího psa je Arion Original Senior  obohacen o přírodní antioxidant z kurkumy. Extrakt z kurkumy je účinnější antioxidant  než vitamin C a E, a zvláště v mozku snižuje poškození buněk.

 

Podpora srdce - obohaceno taurinem a L-karnitinem na podporu srdeční činnosti u starých psů.

Optimální hmotnost - nízkoenergetické krmivo s obsahem vlákniny obohacené L-karnitinem k povzbuzení tukového metabolismu a ke kontrole hmotnosti ve zdravém způsobu života.

Zlepšená pohyblivost - obsahuje glukosamin a chondroitin na ochranu kloubní chrupavky. Obohaceno Ω3 mastnými kyselinami EPA a DHA  k potlačení zánětlivých procesů v kloubech a ke zlepšení pohyblivosti.

 

Použité krmné suroviny:

Rýže ( 50%), kuře ( dehydratované 40%), ječmen, živočišný tuk, cukrovarské řízky, hydrolyzovaný živočišný protein, hrubá vláknina, hrách, minerální látky, chlorid draselný, rybí olej, chondroitin sulfát, glukosamin, FOS, MOS, semena hroznu, kurkuma.
 

Deklarované jakostní znaky:

Analytické složky: protein 26%, obsah tuku 11%, hrubá vláknina 3,5%, hrubý popel 6,5%, vápník 1,4%, fosfor 0,9%

Nutriční doplňkové látky/kg: Vitamin A 20000 m.j., vitamin D 1700 m.j., taurin 0,1%, L-karnitin 300 mg, železo 130 mg (síran železnatý monohydrát), měď 16 mg (síran měďnatý pentahydrát), zinek 180 mg (oxid zinečnatý), mangan 9 mg (oxid manganatý), jod 3,5 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selen 0,25 mg (seleničitan sodný). Antioxidanty povolené v EU.
 

CENA S DPH
325,00 Kč  293,00 Kč / 3 kg
(cena za 1 kg ... 97,67 Kč)

Hmotnost balení
Množství
Výsledná cena
293,00 Kč
Používáním stránek provozovaných www.arion-krmiva.cz souhlasím s používáním cookies, které nám umožňuj zajistit lepší služby.